One More Bike w Rowertour…

…A dokładniej rowery transportowe, które próbujemy sprzedawać zostały wspomniane w najnowszym, sierpniowym numerze Rowertour.

rowertourRowery typu cargo, czy jak to się zaczęło teraz mówić „kargobajki”, to wciąż duży ewenement na polskich drogach. Z jednej strony wpływa na to na pewno brak wiedzy, że takie coś istnieje, a z drugiej strony ich stosunkowo wysoka cena. Nadchodzą długie zimowe wieczory i mam plan napisać trochę więcej na temat tego typu rowerów z zamiarem promocji  tego środka transportu. Uważam cargo bike za coś bardzo praktycznego, ale oczywiście musimy wziąć pod uwagę lokalne realia i na tym postaram się skupić.

Na dzisiaj to tyle, chciałem głównie pochwalić się, że o nas wspomniano w Rowertour. Bardzo podoba mi się ten magazyn, ponieważ różni się dość mocno od innych rowerowych czasopism, kładzie większy nacisk na podróże rowerowe oraz praktyczne porady, a mniej skupia się na sprzęcie. O jazdę przecież chodzi!

Reklamy

Informacje o onemorebikepoznan

Poruszamy się po mieście na rowerach i chcemy zachęcić do tego wszystkich. Pomożemy Ci w wyborze roweru, albo przygotujemy twój do codziennej jazdy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii CARGO BIKES, PRASA, SKLEP ONE MORE BIKE i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s