Zimowa przechowalnia rowerów – dla kogo i dlaczego?

przechowalnia

One More Bike to już mocno zakorzeniony w Poznaniu sklep i serwis rowerowy. Od siedmiu lat dbamy o rowery naszych sąsiadów z Grunwaldu, Jeżyc i dalszych zakątków miasta. Po apelach klientów z Plewisk, narzekających na brak sklepu, a zwłaszcza serwisu w ich najbliższej okolicy, otwarliśmy punkt na ulicy Grunwaldzkiej kilkaset metrów za niesławnym przejazdem kolejowym w Plewiskach właśnie.

I to tutaj zrodził się pomysł na zimową przechowalnię. Sami mieszkamy w okolicy i co roku obserwujemy rowery zimujące na balkonach i w innych nieosłoniętych przed deszczem i śniegiem miejscach. Potem, na wiosnę lądują u nas w serwisie i zaczyna się “dramat”. Często nowe, dopiero co kupione latem rowery, po kilku miesiącach pod chmurką, zaczynają wyglądać i działać jak kilkuletnie, nigdy nie serwisowane jednoślady.

Na Bukowskiej w Poznaniu nie mieliśmy wystarczającej powierzchni magazynowej, ale nowy punkt w Plewiskach w końcu pozwolił nam dodać przechowalnię do naszej oferty. Jesteśmy tym mocno podekscytowani, ponieważ nic bardziej nie boli serc naszych mechaników niż widok przerdzewiałego roweru po kilku miesiącach na uwięzi w deszczu, lodzie i śniegu.

Dla kogo?

Dla rowerzystów, którzy lubią jeździć wiosną i latem, dla przyjemności i rekreacji, a jesienią ich rower zapada w sen zimowy.

Dlaczego?

Jeśli nie masz suchego i bezpiecznego miejsca do przechowania swojego dwukołowca, a na wiosnę i tak planujesz oddać rower do przeglądu, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Za 150 zł, czyli za mniej niż kosztowałoby doprowadzenie roweru do stanu  używalności po zimie na balkonie, dostajesz:

  • przechowanie roweru od października do 31 marca
  • magazyn jest ogrzewany, ubezpieczony i monitorowany
  • rower przed oddaniem go w Twoje ręce przechodzi przegląd (regulacje hamulców, biegów, centrowanie kół, smarowanie, pompowanie, wszystko to co robimy podczas podstawowego przeglądu)
  • unikasz kolejek w serwisie rowerowym i od pierwszych promieni wiosennego słońca cieszysz się jazdą!
  • za dodatkową dopłatą możemy rozszerzyć serwis, dokonać gruntownej renowacji, a nawet przemalować Twój rower. Zima to idealny czas na takie projekty.
  • rower można dostarczyć do jednej z naszych lokalizacji: Bukowska 82/84 – Poznań, Grunwaldzka 439B – Plewiska
  • jest możliwy odbiór i dowóz roweru pod wskazany adres, koszt takiej usługi w obie strony to 50 zł

Pełna informacja na: onemorebike.pl

Regularne nowości z naszego sklepu na Facebook’u

Informacje o onemorebikepoznan

Poruszamy się po mieście na rowerach i chcemy zachęcić do tego wszystkich. Pomożemy Ci w wyborze roweru, albo przygotujemy twój do codziennej jazdy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii PORADY, SERWIS, SKLEP ONE MORE BIKE, WARSZTAT i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s