Partyzantka reklamowa, czyli potykaczem po oczach!

Generalnie, tak na codzień, nie lubię być nachalny. Muszę jednak godzić to jakoś z moim życiem zawodowym, które opiera się na sprzedawaniu, a jak wiadomo, żeby coś sprzedać trzeba z informacją o naszej ofercie dotrzeć do klienta. I tu zaczynają się schody, jak to zrobić w nienachalny sposób? Nasz sklep jest trochę schowany i nie jest tak łatwo nas zauważyć, mimo że znajdujemy się na jednej z głównych ulic Poznania. Można by pójść na skróty i postawić LED-owy ekran, ale nie godzi się to z moim światopoglądem, gdzie ekrany LED-owe to najniższa forma reklamy, niższa od denerwujących śpiewanych reklam radiowych i szmat reklamowych na budynkach „w renowacji”. Postanowiłem postawić na tzw. potykacze, najpierw były one niezmienne w swej treści jak np. ten:

20319153631_4e866ee381_z

Olśnienia doznałem w Kopenhadze popijając kawę i gapiąc się na ruch rowerowy w małej kawiarni Kaffix, która znajduje się w pobliżu Dronning Louises Bro. Mieli tam właśnie potykacz do pisania kredą, taki jak wiele innych gastronomicznych miejsc i codziennie coś nowego na nim pisali. Pomyślałem sobie czemu my, sklep rowerowy, mamy odmawiać sobie tej przyjemności dzielenia się z przechodniami, rowerzystami i kierowcami ciągle świeżym przekazem. I tak powstał nasz czarny jak szkolna tablica potykacz.

21919772090_be8bcf904f_z

Wymyślanie chwytliwych tekstów nie jest jednak takie proste i po tym jak ulewa pięknie wymyła naszą tablicę ogłosiliśmy konkurs na naszym Facebooku na jakiś nowy slogan.

26104901303_53ee7c257f_z

26656841770_de13b65f1f_z

Zwyciężczyni otrzymała w nagrodę najlepszy magazyn rowerowy, czyli PNT Magazine.

Dzisiaj na potykaczu wylądowała spolszczona wersja tekstu, który zaproponował nasz kalifornijski korespondent podczas wspomnianego konkursu. Chyba jemu też należy się nagroda.

26813529954_072b40cae5_z

Kredą możemy wyżywać się również na naszej Mobilnej Witrynie Sklepowej™

27213136386_2464658a2a_z

Reklamy

Informacje o onemorebikepoznan

Poruszamy się po mieście na rowerach i chcemy zachęcić do tego wszystkich. Pomożemy Ci w wyborze roweru, albo przygotujemy twój do codziennej jazdy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii MIASTO, SKLEP ONE MORE BIKE i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Partyzantka reklamowa, czyli potykaczem po oczach!

  1. WWJ pisze:

    Mój ulubiony potykacz w Poznaniu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s